Tebrik Mesajı

Sevgili Hacettepe – İşletme Mezunları ve Mezun adayı öğrenciler;

Zorlu bir eğitim maratonunu tamamlayarak bölümümüzden mezun olmaya hak kazandınız. Artık Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden birinin diplomasına sahip, kaliteli bir eğitim sürecini tamamlamış, çalışma hayatına hazır birer yönetici adayısınız. Başarılı bir çalışma hayatının sizleri beklediğine yürekten inanıyoruz.

Eğitiminiz boyunca sizlerle birlikte olduğumuz için gurur duyuyoruz. Sizlerin de her zaman gururla taşıyacağınız Hacettepe – İşletme markasını beraberce daha da yükseltmek için İş ve İletişim bilgilerinizi aşağıdaki mail adresine göndermenizi, bölümümüzde mezunlara yönelik yapılacak tüm etkinliklerden haberdar olabileceğiniz ve arkadaşlarınızla iletişiminizi sürdürebileceğiniz Facebook ve Twitter adreslerimizi takip etmenizi rica ediyoruz. Tebrik ediyor ve başarılı ve keyifli bir çalışma hayatı diliyoruz.

İşletme Bölümü Başkanlığı

Mail: isletmehacettepe (at) gmail (nokta) com
Linkedin
Facebook
Twitter

Mezun Bilgi Formu

Sevgili Mezun adayı öğrenciler;

Mezuniyet için gerekli krediyi tamamlayan öğrencilerimizin aşağıdaki formu doldurarak 4. Sınıf sorumlusu araştırma görevlisine teslim etmeleri gerekmektedir. Sorumlu araştırma görevlisini Araştırma Görevlileri linkinden bulabilirsiniz. Mezuniyet Bilgi Formu

İçerik Tasarım & Kodlama
Öğr. Gör. Özgür TUĞRUL