Başarılarımız

 • Tebrikler / 07-11-2014:
  Öğrencilerimizden Fulya Gemalmaz & Boratay Uysal Travalenge Case Competition yarışmasında ülke elemesini geçmiş Uluslararası finalde yarışmaya hak kazanmışlardır. Kendilerini tebrik ediyor, gurur duyuyor ve finalde başarılar diliyoruz.
 • Tebrikler / 16-10-2014:
  Bölümümüz Muhasebe ve Finans Ana Bilim Dalı Öğretim üyelerinden Prof. Dr. Mehmet Baha KARAN ve bölümüz öğrencilerinden İhsan Erdem Kayral ın The Research on the Distinguishing Features of the International Financial Centers başlıklı çalışmaları The Financial Economics Association da 26.09.2014 tarihinde günün makalesi seçilmiştir.
 • Tebrikler / 08-07-2014:
  Bölümümüz Muhasebe ve Finans Ana Bilim Dalı Öğretim üyelerinden Prof. Dr. Mehmet Baha KARAN 02.07.2014 tarihi itibari ile 2014-2015 dönemi için finans alanında uluslararası düzeyde saygın bir kuruluş olan Multinational Finance Society nin başkanı olarak seçilmiştir.
  Hocamızı tebrik ederiz.
 • Bölümümüzün Başarısı / 08-07-2014:
  18-22 Haziran 2014 tarihinde Gaziantep te düzenlenen
  19. Ulusal Pazarlama Kongresinde bölümünüz hocalarından Yrd. Doç. Dr. Öznur Özkan Tektaş, Yrd. Doç. Dr. Canan Eryiğit, Yrd. Doç. Dr. Pınar Başgöze ve Yrd. Doç. Dr. Beyza Gültekin tarafından hazırlanan Ulusal Pazarlama Kongrelerinde Sunulan Bildirilerin Kategorik Olarak İncelenmesi başlıklı tebliğ Prof. Dr. Mehmet OLUÇ ödülleri kapsamında en iyi 2. tebliğ seçilmiştir.
 • Bölümümüzün Başarısı / :

  6-7 Haziran 2013 te New York ta düzenlenen
  Fifth Annual American Business Research Conference ta
  Öğr. Gör. Dr. Beyza Gültekin ve Özge Erol tarafından hazırlanan
  Adolescents Attitude toward Product Placement and Behavior in the Context of Socialization Agents başlıklı çalışma
  Pazarlama Alanında En İyi Tebliğ Ödülü (Best Paper Award in Marketing) ne layık görülmüştür.
İçerik Tasarım & Kodlama
Öğr. Gör. Özgür TUĞRUL